Hertog Jan Brouwerij
In het Limburgse Arcen zijn een hoop bezienswaardigheden te vinden, zo ook de Hertog Jan Brouwerij. De brouwerij bestaat sinds 1915 en heeft sindsdien nog elke dag dezelfde liefde voor bier, dan wel niet meer. Misschien dat zij ook daarom jaarlijks in de prijzen blijven vallen. Zo is hun pilsener verkozen tot ‘Product van het jaar 2015-1016’ en won de Grand Prestige goud tijdens de World Cup. Ook is Hertog Jan al meerdere malen tot Biermerk van het Jaar verkozen.
De meest bekende bieren van Hertog Jan zijn de Grand Prestige, Bockbier, Arcener Tripel, Hertog Jan Karakter en de Weizener.
Onze topbieren
Nederlands succes op de World Beer Awards 2026
Nederlandse brouwers scoren bij de World Beer Awards 2026. Vijf Nederlandse bieren worden internationale Style Winner. Bekijk de lijst Nederlandse winnaars.
Verder lezenBier in de boom?
Nu de Goedheiligman op korte termijn terug gaat naar de Spaanse zon, gaan er steeds meer kerstbomen versierd worden in de Nederlandse huiskamers. En hoe mooi zou het zijn als daar dit jaar ook kerstverbiering in te vinden is?
Verder lezenHertog Jan Weizener: De perfecte barbecue metgezel
De Hertog Jan Weizener is niet zomaar een Witbier of een doorsnee Weizen. Deze verfrissende dorstlesser combineert het beste van twee werelden.
Verder lezenMet deze bieren geniet je meer van zomerse dagen
Het zonnetje schijnt, het is warm, tropisch en de avonden zijn lang en zwoel. Wat drink je dan? Wij hebben een aantal dorstlessende tips.
Verder lezen