Bronckhorster Brewing Company (80)
Smaak
Zicht
Neus
Bronckhorster BBC Four is beoordeeld met een gemiddelde van 8,1 door onze Bierista's
Smaak
Zicht
Neus
Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10
Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s.
Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen.
Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.
8,0 Zicht Donkerbruin en helder bier. Mooie creme tot beige kleurige stevige schuimkraag.
8,0 Neus Kruidige afwisselende met zoete tonen treden de neus binnen.
8,7 Smaak Chocolade, karamel, zoetigheid van suikers. Gebrande mouten zorgen voor de koffie, chocolade achtige tonen.
Spijssuggestie Mooi roodstukje gegrild vlees van een goed rund zoals een Wagyu of Black Angus. Maar ook lekker bij een stukkie pittige of zelfs oude kaas.
"Een Quadrupel die door zijn kruidigheid iets weg heeft van Belgisch Kerstbier."
11.600
8,0 Zicht Donkerbruin helder bier met een beige schuimkraag met gemiddelde structuur die een tijdje blijft staan.
8,0 Neus Geuren zijn zoet en kruidig.
7,5 Smaak In de smaak zit rozijn en karamel, maar het geheel wordt wel overstemd door de peperige kruiden. Lijkt daardoor bijna een Kerstbier. Prettig mondgevoel want niet te plakkerig
Spijssuggestie Stukje oude kaas
"Volle zware quadrupel , zoet en kruidig"
20.863
7,9 Zicht Donkerbrun met cremekleurige schuimkraag die snel inzakt
8,0 Neus Rozijnen, karamel, koffie, chocolade
8,5 Smaak Zoet chocolade karamel, iets kruidig en gebrande mout
Spijssuggestie Vleesgerechten
"Heerlijk vol bier, met een zachte warme afdronk. "
3.235
7,0 Zicht Mooi bruin bier met een crème kleurige kraag
8,1 Neus Heerlijke aroma’s van mouten, rood fruit, koffie en chocolade
8,6 Smaak Heerlijke volle zachte smaak, met een iets wat stroperig mond gevoel. Een volle warme afdronk met smaken van chocolade en rood fruit
Spijssuggestie Vette vis, roodvlees en zoete chocolade dessert.
"Wat een brouwerij is dit. Heerlijke quadruppel met fijne smaken van karamel"
8.620
8,0 Zicht
8,0 Neus
8,4 Smaak
"Lekker volle quadruppel, moutig-zoet, maar ook heel licht fris-zuur."
14.945
8,0 Zicht Donkerbruin biertje met een matige schuimlaag.
8,0 Neus De geur is niet heel sterk, maar een lichte moutige geur is zeker waar te nemen.
8,0 Smaak Heel interessante smaak. Moutig, zoet, fris-zuur. de smaak doet me ook aan mijn notenlikeurtje denken, die ik zelf maak.
Spijssuggestie Voor mij lekker zonder poespas...
"Een bijzondere quadrupel, in de goede zin van het woord. De associatie met een goede kruidenbitter komt als eerste in me op."
9.355
8,0 Zicht Donker roodbruin bier met een crèmekleurige schuimkraag die redelijk snel inzakt tot een dunne laag.
8,5 Neus Kruidige geur van laurierdrop
8,5 Smaak Kruidige dropachtige smaak die doet denken aan de amaro Fernet Branco, maar dan gecombineerd met een zachte fruitigheid van rozijnen en gedroogd rood fruit en karamel. De kruidigheid komt weer terug in de wat droge nasmaak.
Spijssuggestie Een nootje of oude kaas, maar eigenlijk is dit bier alleen al genoeg.
"Zwaar alcoholisch bier. Zeer volle, fris zure, vrij zware, geur en smaak, die wel perfect harmoniëren. Het flinke alcohol percentage zorgt ervoor dat de smaak goed behouden blijft in de keel. Dit bier had naar mijn idee beter gekund."
19.170
8,0 Zicht Donkerbruin, helder bier met medium schuimkraag die wel snel inzakt tot een dekentje wat over het bier blijft liggen. Met het openmaken kwam een massa schuim naar buiten, daarna niet veel koolzuur meer.
7,5 Neus Kruidige, fruitige geur, dropachtig, met de geroosterde mout op de achtergrond. Veel verder weg ook nog wat karamel te ontdekken.
7,5 Smaak ietwat zurig van smaak, koffie, drop en mout, op de tong, en een frissig, licht zurige, kruidige smaak die daarop volgt. Afdronk naar mijn idee vol van koffie, gemengd met drop tonen en een kruidige hop bitterheid. Heerlijk verwarmend in de keel, waar de alcohol gedragen smaken goed blijven plakken. Vanwege de "zuurheid" kan ik hier geen hogere score voor geven.
Spijssuggestie genieters bier, niets bij drinken!
"Heerlijke kruidige Quadruppel vol van smaak"
5.660
8,0 Zicht Donker bruin met een crème kleurige volle schuimkraag
8,0 Neus Koffie, kruiden, karamel
8,0 Smaak Vol van smaak, kruidig met een warme afdronk
Spijssuggestie Wildgerechten
"Een hele aparte maar bijzondere quadruppel. Niet 1 die je qua smaken veel zal tegenkomen. Hij is aan het begin van de slok vrij krachtig qua karamel tonen. En de afdronk is wel wat bitter. "
4.350
7,9 Zicht Mooie donkere kleur. Met een mooie licht bruine schuimlaag.
6,1 Neus In de neus vind ik hem wat vlak Terwijl hij dat niet is
7,9 Smaak Je proeft de mooie carameltonen. Bij iedere slok en soms een vleugje fruit
Spijssuggestie Bij een stevig stuk vlees. Of bij de wat oudere belegen kazen
Wat is het beste bier van 2024? Je kunt nu stemmen tot 17 april. Op Goede Vrijdag, 18 april, maken we de lijst bekend.
Verder lezenDe brouwmeesters van Cornet hebben opnieuw iets bijzonders gecreëerd: Cornet Gold Blond, een verfijnd blond bier met een vol karakter en een aangenaam alcoholpercentage van 5,8%. Met deze toevoeging biedt Cornet een smaakvolle optie voor bierliefhebbers die op zoek zijn naar een toegankelijker speciaalbier, zonder concessies te doen aan de kenmerkende rijke en houtgelagerde smaak.
Verder lezenHeb je ooit gewenst dat je van een verfrissend biertje kon genieten zonder je schuldig te voelen over je fitnessdoelen? Maak kennis met Beer With Benefits van XXL Nutrition, een innovatief alcoholarm IPA-biertje dat niet alleen je smaakpapillen verwent, maar ook je gezondheid ondersteunt.
Verder lezenDe bierstijl IPA was het onderwerp van gesprek bij een uitzending van Keuringsdienst van Waarde. Heb jij het ook gezien?
Verder lezen
"Prettig zware maar ook volle Quaddrupel uit Rha. "
Fred den Boer