Brouwerij Rodenbach (11)
Nee, we hebben geen zonnesteek. De Merry Beermas Adventskalender is nu in de voorverkoop.
Verder lezenZe waren al met elkaar verbonden. Nu heeft Grolsch definitief Gulpener overgenomen. Hoe zit dat?
Verder lezenSoms wil je net even wat anders. Köstritzer Kellerbier is een verrassende smaakvolle keuze. Prima voor bij de barbecue tijdens zomerse avonden.
Verder lezenCenosillicafobie, een duur woord voor een erg vervelende aandoening. Deze fobie is de ware nachtmerrie voor iedereen die van bier houdt.
Verder lezen
"Oefff wat een knaller van een Barley Wine van twee top brouwerijen! Rodenbach heeft zijn stempel op dit bier gedrukt met haar typische bierstijl Vlaams Bruin, maar dan met een twist van De Molen. Het is een onvervalste combi van zoet en zuur met een intens lange bittere afdronk. Ondanks de complexiteit van de smaken is alles perfect in balans. Grandioos!"
Marc Lamberts