Uiltje Brewing Company (262)
Smaak
Zicht
Neus
Uiltje Juicy Lucy is beoordeeld met een gemiddelde van 7,5 door onze Bierista's
Smaak
Zicht
Neus
Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10
Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s.
Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen.
Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.
8,0 Zicht Bleek geel, troebel bier. De medium grote, witte kraag van houdbaar schuim bestaat uit fijne belletjes, die ook nog eens mooi aan de glaswand blijven kleven.
8,0 Neus Heerlijke, fruitige, frisse citrus tonen, duidelijk aanwezig maar niet agressief. Heerlijke geur die uitnodigt tot proeven.
7,0 Smaak Bitter en minder fruitig dan de geur. Duidelijke citrus tonen, en een wat dun mondgevoel. Niet overdreven lang aanhoudende bitter, maar eerder heerlijk fris. Nasmaak mocht wat minder droog en wat voller zijn. Fris, zomers terrasbier.
Spijssuggestie Bami hapje
"Heerlijke NEIPA zeer geslaagd bier."
4.040
7,5 Zicht Strogeel, hazy met fijne belletjes en mooi wit schuim.
7,5 Neus De hop komt je tegemoet mango, ananas, citrus een tropisch feestje.
8,1 Smaak Wat je ruikt proef je ook, een tropische fruitmand met een subtiele bitterheid die een fijne nasmaak geeft.
Spijssuggestie Kip en gevogelte, romige kazen, vette vis
"Eén van mijn favorieten"
1.770
7,5 Zicht Troebel hazy
8,0 Neus Fruitig en hoppig
9,0 Smaak Lekkere zachte IPA, van de tap wel lekkerder dan uit blik.
Spijssuggestie Kan overal bij
"Het is een een aparte neipa "
15.790
6,9 Zicht Gebroken wit compacte schuimkraag
6,3 Neus Fruitig hoppig kruidig geurtje op de achtergrond
6,2 Smaak Fruitig hoppig licht kruidig smaakje op de achtergrond
"Het is te drinken maar gewoon niet mijn ding."
2.345
7,0 Zicht Tusse troebel en een soort van rokerig in
8,0 Neus Een fruitige geur duidelijk aanwezig
3,1 Smaak Nu blijkt maar weer dat een IPA niet mijn ding is. Een licht fruitig smaak met een soort van rinse nasmaak waardoor je een samentrekkend gevoel krijgt.
Spijssuggestie Ik zou zeggen iets van chips om het zure wat op te heffen met behulp van zout. Iets zoets vind ik zelf niet zo lekker bij een biertje.
"Hoppige fruitige IPA"
26.033
7,7 Zicht Troebel lichtgeel met witte schuimkraag
7,7 Neus Tropisch fruit hoppig
8,0 Smaak Hoppig en tropisch fruit
Spijssuggestie Frituur barbecue
"Verfrissend en vol van smaak"
7.755
7,5 Zicht troebel lichtgeel bier met een stevige witte schuimkraag
7,3 Neus Ruikt zoet fruitig (mango, citroengras?)
7,3 Smaak Prikkelend in de mond. Iets zoet en fruitig. De nasmaak is zuut-bitter
Spijssuggestie Kipgerechten, spareribs
"Hop vooral hop en citrus"
26.230
7,0 Zicht Licht geel en troebel
7,4 Neus Citrus en hop
7,3 Smaak Zacht hoppig en citrusfruit
Spijssuggestie Salade's kip jonge kazen en bbq
"Zeer toegankelijke, frisse NE IPA, bitterheid geeft hem zijn volle smaak en valt samen met de duidelijke fruittonen heel mooi samen als een heerlijke dorstlesser. "
2.300
7,5 Zicht Lichte wit gele kleur, medium troebel en een wat zeepbel-achtige witte schuim. Tevens in het bier veel koolzuur belletjes zichtbaar
8,0 Neus Ruikt zéér fruitig en fris (citrusachtig)
8,0 Smaak In het begon duidelijk de fruittonen naar voren, met name tropisch fruit: ananas, passievrucht. Mogelijk ook perzik. In de afdronk heel fijn bittertje te proeven
Spijssuggestie Lijkt mij heerlijk in de zomer bij een frisse salade of samen met een lekker witvisje
"Een fris en licht bitter bier, perfect voor zonnige dagen."
6.835
7,8 Zicht Licht mistig/troebel.
8,5 Neus Fruitig en hop.
7,7 Smaak Fris van smaak, licht bitter met fruittonen , goede afdronk.
Spijssuggestie Surinaamse nasi
Nee, we hebben geen zonnesteek. De Merry Beermas Adventskalender is nu in de voorverkoop.
Verder lezenZe waren al met elkaar verbonden. Nu heeft Grolsch definitief Gulpener overgenomen. Hoe zit dat?
Verder lezenSoms wil je net even wat anders. Köstritzer Kellerbier is een verrassende smaakvolle keuze. Prima voor bij de barbecue tijdens zomerse avonden.
Verder lezenCenosillicafobie, een duur woord voor een erg vervelende aandoening. Deze fobie is de ware nachtmerrie voor iedereen die van bier houdt.
Verder lezen
"Fris en fruitig, zomers bier. Citrus tonen, een niet al te intensieve bitter, en een vrij dun mondgevoel monden uit in een wat droge nasmaak. Het uiterlijk en de geur zijn de sterkere punten van dit bier."
Peter Reijntjes