6,3

Monteith's Bohemian Pilsner

Monteith's Brewing Co. (4)

Monteith's Bohemian Pilsner is een pils gebrouwen in Nieuw-Zeeland maar op Europese leest geschoeid. Lekker fris en crispy met een kruidig en moutig karakter.

Details

Bierstijl
Alcohol
5.0%
Categorie
Soepel en Subtiel
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Jonge en romige kazen
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap
Gisting
Ondergistend

Mijn bieren

6,3

Het oordeel van de Bierista's

Monteith's Bohemian Pilsner is beoordeeld met een gemiddelde van 6,3 door onze Bierista's

6,4

Smaak

8,6

Zicht

6,0

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
6,0

"Het bier oogt zoals het wat mij betreft hoort voor een pilsener: goudgeel, mooi helder en met een kleine witte schuimkraag. Zoals ze dat in Nieuw Zeeland waarschijnlijk ook doen, drink ik hem (te) koud en komt er mede daardoor weinig vrij van de geur. Zacht zoete mout en een vleugje kruidige, aardse hop zijn nog net herkenbaar. In de smaak hetzelfde, waarbij een klein (bitter)zuurtje in de nasmaak er voor zorgt dat het bier best verfrissend over komt. Het bier is dun (waterig), en daarmee voor mij vooral om de dorst te lessen."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

8,0 Zicht helder, goudgeel

5,5 Neus weinig geur, zacht moutig en een vleugje kruidige hop

6,0 Smaak zacht moutig, klein beetje hopbitter, waterig, heel klein beetje zuur

Spijssuggestie niet te moeilijk, gewoon een blokje Hollandse jonge kaas

6,6

"Een toegangbaar pils. Wel anders dan de pilseners hier. Maar zer niet verkeerd. Iets zoeter dan zou mogen qua mijn smaak. Voor de rest dikke prima."

Review
Aroma
Zoet
Bitter
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

9,1 Zicht Mooi superhelder.

6,5 Neus Zoetig licht moutig.

6,7 Smaak Fris, licht zoetje.

Spijssuggestie Chips

Adventskalender Merry Beermas extra voordelig in de voorverkoop

Nee, we hebben geen zonnesteek. De Merry Beermas Adventskalender is nu in de voorverkoop.

Verder lezen

Grolsch koopt Gulpener

Ze waren al met elkaar verbonden. Nu heeft Grolsch definitief Gulpener overgenomen. Hoe zit dat?

Verder lezen

Köstritzer Kellerbier echt even wat anders

Soms wil je net even wat anders. Köstritzer Kellerbier is een verrassende smaakvolle keuze. Prima voor bij de barbecue tijdens zomerse avonden.

Verder lezen

Cenosillicafobie, je zult het maar hebben

Cenosillicafobie, een duur woord voor een erg vervelende aandoening. Deze fobie is de ware nachtmerrie voor iedereen die van bier houdt.

Verder lezen