7,7

Kempisch het Vuur Grand Cru

Brouwerij Pirlot (10)

Mooie Grand Cru met tonen van mout en fruit, goudblond met een mooie witte schuimkraag

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
9.0%
Categorie
Blond en Krachtig
Drinktemp.
9 °C
Volume
33 cl

Mijn bieren

7,7

Het oordeel van de Bierista's

Kempisch het Vuur Grand Cru is beoordeeld met een gemiddelde van 7,7 door onze Bierista's

7,6

Smaak

7,1

Zicht

7,7

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,0

"Lekker bier met een goede dot alcohol. Intrigerende geur, en een lekkere smaak. Zoet, licht kruidig, wat bloemig met een karamel accent. Nasmaak verwarmend en lang aanhoudend."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht Amberkleurig, mistig bier met een vrij kleine schuimkraag. Deze is beige van kleur, bestaat uit gemende bellen en is niet houdbaar.

8,0 Neus Kruidig en alcoholisch in de neus, met wat mout op de zoete achtergrond. Intrigerende geur met veel facetten.

8,0 Smaak Zoet-moutig, licht kruidig en wat bloemig in de mond. Dit alles op een alcoholische basis. De volle smaak gaat in de afdronk over in een alcoholische toon met karamel accenten en een klein bittertje. Nasmaak verwarmend, vol, zelfs romig en lang aanhoudend. Mijn flesje was goed gerijpt, het stond al een tijdje in de kelder. (vervallen dus). Dit zou ik nog eens willen proberen naast een vers product. Ik neem aan dat de gerijpte versie beter is. Heerlijk!

Spijssuggestie Bitterballetje of droogworst

7,4

"Een goudgeel sterk blond met stevig schuim met fruitige en kruidige toetsen"

Kees Kremer

10.990

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,2 Zicht Goudgeel met stevig fijn doch snel inzakkend schuim

7,4 Neus Moutig, fruitig en kruidig

7,2 Smaak Mout, abrikoos, koriander, licht zoet in de mond dat overgaat in een fijn bittertje in de afdronk

Spijssuggestie Ossenhaas, stevige kazen

Bier Top 100: Tripel Karmeliet veroverd zilver

Na vele inzedingen van de Bierista bierkenners is er weer een top 100 ontstaan. Wij hebben ze opgesomd in de Bier top 100 2024.

Verder lezen

Dit is geen gewoon blond bier… ontdek de La Trappe Blond Special Edition 2025

Heb jij ooit een slok genomen van een bier dat niet alleen je smaakpapillen, maar ook je hart raakt? Nee? Dan is het hoog tijd om kennis te maken met de La Trappe Blond Special Edition 2025. Want geloof ons: dit is veel meer dan een blondje om je vrijdagmiddag mee af te sluiten.

Verder lezen

Nieuwe Duvel Imperial Blond: rebels, krachtig en onweerstaanbaar zacht

Zet je schrap, bierliefhebber, want er waait een frisse, gedurfde wind door de kelders van Brouwerij Duvel Moortgat. Maak kennis met Duvel Imperial Blond – een tijdelijke maar indrukwekkende nieuwkomer binnen het iconische Duvel-assortiment.

Verder lezen

De rijke geschiedenis en variëteiten van bier

Ontdek de rijke geschiedenis, variatie en het brouwproces achter jouw favoriete bier.

Verder lezen