IV:UUR (11)
Gulpener zet met de nieuwe steampump een grote stap naar fossielvrij bier brouwen. In 2030 wil de brouwerij volledig fossielvrij produceren.
Verder lezenTel af naar kerst met de alcoholvrije adventskalender 2026: 24 verrassende speciaalbieren onder 0,5% en elke dag een nieuw biermoment!
Verder lezenBetzy Blond van Fortuna Vlieland eert kunstenaar Betzy Akersloot-Berg. Ontdek het bier bij de tentoonstelling in Museum Panorama Mesdag.
Verder lezenBokbier was ooit een winterbier. Ontdek hoe de bok de herfst veroverde, wat de wet voorschrijft en welke rol Amstel en Grolsch speelden.
Verder lezen
"Verrassend krachtige Bock! Kruidig met tonen van karamel en chocolade. De eerste aanzet is zoet en de afdronk is bitter en vrij intens. "
Marc Lamberts