Thornbridge Brewery (40)
Nee, we hebben geen zonnesteek. De Merry Beermas Adventskalender is nu in de voorverkoop.
Verder lezenZe waren al met elkaar verbonden. Nu heeft Grolsch definitief Gulpener overgenomen. Hoe zit dat?
Verder lezenSoms wil je net even wat anders. Köstritzer Kellerbier is een verrassende smaakvolle keuze. Prima voor bij de barbecue tijdens zomerse avonden.
Verder lezenCenosillicafobie, een duur woord voor een erg vervelende aandoening. Deze fobie is de ware nachtmerrie voor iedereen die van bier houdt.
Verder lezen
"De fles is van 13 jan.2017 dus helemaal objectief kan ik niet zijn met dit bier.Ik denk dat daarom ook de meeste aroma`s inmiddels zijn verdwenen.Bitterheid is er nog wel maar de brouwerij kennende zijn ze erg gul met de hopgiften dus... Ik zou graag een verse fles willen proeven om een goed oordeel te kunnen geven."
Piet Tuinema