8,8

Moersleutel Motor Oil Triple Mega Mash

Brouwerij De Moersleutel (204)

Na meerdere experimenten zijn we erin geslaagd de grootste versie van ons legendarische Imperial Stout te brouwen: Motor Oil. Duik in de diepten van complexiteit als rijke, geroosterde mouten om bitterheid te brengen, geconvergeerd in perfecte harmonie. Het is een dikke! Om je een idee te geven van de behaalde dichtheid: er is 1 kg mout per liter water verwerkt.

Details

Bierstijl
Alcohol
14.0%
Categorie
Donker en Rijk
Spijzen
Vette vis, Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Pittige en belegen kazen, Zoete desserts
Drinktemp.
14 °C
Volume
44 cl
Drinkmoment
Haardvuur, In goed gezelschap, Alleen, bij een boek, Voor het slapen gaan
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

8,8

Het oordeel van de Bierista's

Moersleutel Motor Oil Triple Mega Mash is beoordeeld met een gemiddelde van 8,8 door onze Bierista's

9,0

Smaak

7,5

Zicht

8,0

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,8

"Dikke stroperige volle stout. Intens veel smaak."

Maykel Boes

14.620

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,5 Zicht Zwart en dik met een donkerbruine schuimkraag

8,0 Neus Gebrande mout, koffie, chocolade.

9,0 Smaak Dik en stropirig met een volle body van gebrande mout, koffie, chocolade. Verwarmend en een goede bitter in de afdronk.

Line-up Bourbon County Brand-serie bekend

Elk jaar wordt er reikhalzend naar uitgekeken: de Bourbon County Brand-serie. Goose Island heeft deze week de line-up bekend gemaakt.

Verder lezen

Proefnotitie - Brouwerij Lost - Clouds

Brouwerij Lost staat bekend om zijn bijzondere bieren. Daar is de de smoothie sour Clouds geen uitzondering op. Op de proeftafel ermee!

Verder lezen

Nieuw: Grolsch CAL - de bewuste dorstlesser

Grolsch heeft iets nieuws. Grolsch Cal, een caloriearm bier met 4,2% alcohol. Wij zetten deze Premium Lager op de proeftafel. Proef je mee?

Verder lezen

Guinness Challenge: split the G

Split the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?

Verder lezen