Kompaan Bier (66)
Nee, we hebben geen zonnesteek. De Merry Beermas Adventskalender is nu in de voorverkoop.
Verder lezenZe waren al met elkaar verbonden. Nu heeft Grolsch definitief Gulpener overgenomen. Hoe zit dat?
Verder lezenSoms wil je net even wat anders. Köstritzer Kellerbier is een verrassende smaakvolle keuze. Prima voor bij de barbecue tijdens zomerse avonden.
Verder lezenCenosillicafobie, een duur woord voor een erg vervelende aandoening. Deze fobie is de ware nachtmerrie voor iedereen die van bier houdt.
Verder lezen
"De frisse, wat lichte amberkleur van dit bier verhult de kracht van deze IPA een beetje. Na de eerste keer ruiken komen zoet-bittere tonen van grapefruit en sinaasappel naar voren, welke in de smaak duidelijk hun sporen nalaten. De bitters hadden wat mij betreft wel iets beschaafder gemogen, aangezien deze nu de fruitige elementen aardig overheersen. Al met al geen slecht bier, maar met ruimte voor verbetering."
Casper Meenink