7,8

Hoop De Echte Zaanse Mosterd Tripel

Brouwerij Hoop (42)

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
8.2%
Categorie
Blond en Krachtig
Drinktemp.
8 °C
Volume
33 cl

Mijn bieren

7,8

Het oordeel van de Bierista's

Hoop De Echte Zaanse Mosterd Tripel is beoordeeld met een gemiddelde van 7,8 door onze Bierista's

7,8

Smaak

7,3

Zicht

7,6

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,0

"Optisch mooi bier, met de kenmerkende geur van een tripel, inclusief scherp randje, en een extra dimensie. Het bier smaakt als een tripel, met een extra toevoeging. Kruidig en apart, waarvoor sowieso lof. Maar of dit nou mosterd is zou ik niet durven beweren."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,0 Zicht Mooie gouden kleur, vrij helder uiterlijk en vrij veel erg fijne koolzuur belletjes. De kleine witte kraag van fijn schuim is redelijk houdbaar. Ziet er lekker uit.

6,5 Neus De geur is van een klassieke tripel, met een nadrukkelijk 'scherp randje', in combinatie met een licht zure, en een mosterd noot.

7,0 Smaak Best vol in de mond en duidelijk kruidig. Het scherpe randje uit de geur, is in de smaak niet zo vertegenwoordigd. Eigenlijk een tripel met met een aparte smaak sensatie. Hiervoor sowieso lof. Of ik nu echt mosterd proef kan ik niet zeggen, maar het is een bier, met een met duidelijke tonen van een tripel, met een extra dimensie.

Spijssuggestie Om in stijl te blijven, een broodje knak of rookworst.

8,0

"Tripel met mosterd smaak , hoe krijgen ze het voor elkaar"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

6,8 Zicht Goudgeel iets mistig en kleine schuimkraag

7,4 Neus Mosterd en nog eens mosterd

7,9 Smaak Prikkelend in je mond en mosterd

Spijssuggestie Frituur , bruine fruitschaal

8,5

"Tripel met Zaanse Mosterd smaak.....ik vind het knap, en lekker !!"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht licht goudgeel en mistig, mooi wit schuim wat redelijk snel verdwijnt.

9,0 Neus Echte Zaanse Mosterd !!!

8,5 Smaak De smaken van een (belgische) Tripel met een overheersing (goede zin van het woord) door de mosterd. Ik vind dit erg knap gemaakt/gebrouwen. Pittige Tripel met toch iets een frisse afdronk. De smaak en geur van mosterd zijn overduidelijk aanwezig.

Spijssuggestie Bitterballen, kaasplank, rookworst

Brouwerij Kees Barrel Project 2026 Imperial Stout

Barrel Project Imperial Stout 2026 van Brouwerij Kees! rijpte 11 maanden op Buffalo Trace-vaten. Ontdek koffie, chocolade, vanille en bourbon in je glas.

Verder lezen

Nederlands succes op de World Beer Awards 2026

Nederlandse brouwers scoren bij de World Beer Awards 2026. Vijf Nederlandse bieren worden internationale Style Winner. Bekijk de lijst Nederlandse winnaars.

Verder lezen

Hoe Grolsch in 22 proefbrouwsels CAL ontwikkelde

Een nieuw bier zoals CAL op de markt brengen gaat niet zomaar. Zeker bij Grolsch wordt daar heel goed over nagedacht.

Verder lezen

Sierra Nevada verovert bierharten met hoptraditie

Sierra Nevada is een grote naam in de craftbierwereld. De bieren zijn in Nederland op steeds meer plekken verkrijgbaar.

Verder lezen