Grolsch (64)
Gulpener zet met de nieuwe steampump een grote stap naar fossielvrij bier brouwen. In 2030 wil de brouwerij volledig fossielvrij produceren.
Verder lezenTel af naar kerst met de alcoholvrije adventskalender 2026: 24 verrassende speciaalbieren onder 0,5% en elke dag een nieuw biermoment!
Verder lezenBetzy Blond van Fortuna Vlieland eert kunstenaar Betzy Akersloot-Berg. Ontdek het bier bij de tentoonstelling in Museum Panorama Mesdag.
Verder lezenBokbier was ooit een winterbier. Ontdek hoe de bok de herfst veroverde, wat de wet voorschrijft en welke rol Amstel en Grolsch speelden.
Verder lezen
"Lekker fris en fruitige smaak. Smaak van banaan en licht caramel. Licht zuurtje op de tong. Net op de markt gebracht door Grolsch maar dat had van mij afgelopen zomer al mogen gebeuren. Heerlijk zomerbiertje."
Pascal Wevers