The Flying Monkeys Craft Brewery (9)
Nee, we hebben geen zonnesteek. De Merry Beermas Adventskalender is nu in de voorverkoop.
Verder lezenZe waren al met elkaar verbonden. Nu heeft Grolsch definitief Gulpener overgenomen. Hoe zit dat?
Verder lezenSoms wil je net even wat anders. Köstritzer Kellerbier is een verrassende smaakvolle keuze. Prima voor bij de barbecue tijdens zomerse avonden.
Verder lezenCenosillicafobie, een duur woord voor een erg vervelende aandoening. Deze fobie is de ware nachtmerrie voor iedereen die van bier houdt.
Verder lezen
"Schuim wil direct na opening reeds uit de fles ontsnappen. De smaak van deze Russian Imperial Stout is er een waarin merkbaar naar perfectie wordt gestreefd, die evenwel nog net niet helemaal wordt bereikt. Wellicht pas na koele donkere opslag in de fles gedurende langere tijd. Er zijn gelijkwaardige of zelfs al iets betere Russian Imperial Stouts, maar dan wel voor een geringere aanschafprijs dan voor deze, alleen wel zonder de intrigerende cadeau verpakking. Gezien de (al te) gespannen verwachting stelt deze RIS dus iets teleur en wil nog niet helemaal goed uit de verf komen, maar scoort hier toch al een hoog cijfer."
Ton van der Koppel