Kaapse Brouwers (48)
Gulpener zet met de nieuwe steampump een grote stap naar fossielvrij bier brouwen. In 2030 wil de brouwerij volledig fossielvrij produceren.
Verder lezenTel af naar kerst met de alcoholvrije adventskalender 2026: 24 verrassende speciaalbieren onder 0,5% en elke dag een nieuw biermoment!
Verder lezenBetzy Blond van Fortuna Vlieland eert kunstenaar Betzy Akersloot-Berg. Ontdek het bier bij de tentoonstelling in Museum Panorama Mesdag.
Verder lezenBokbier was ooit een winterbier. Ontdek hoe de bok de herfst veroverde, wat de wet voorschrijft en welke rol Amstel en Grolsch speelden.
Verder lezen
"Een dikke volle stout met lekker stroperig mondgevoel. Smaken van koffie, gebrande mouten en chocolade met een rokerige en lange afdronk. De Invloed van whisky is goed te proeven maar overheerst geen moment. Mooi in balans en verrassend goed te drinken. Hoe warmer het bier wordt hoe stroperiger het wordt. En bij wat hogere temperatuur komt er een heerlijk ‘dropje’ in de afdronk. Kortom een heerlijk en complex bier wat geen moment verveeld."
Ben Maas