Belle-Vue (2)
Wat is het beste bier van 2024? Je kunt nu stemmen tot 17 april. Op Goede Vrijdag, 18 april, maken we de lijst bekend.
Verder lezenDe brouwmeesters van Cornet hebben opnieuw iets bijzonders gecreëerd: Cornet Gold Blond, een verfijnd blond bier met een vol karakter en een aangenaam alcoholpercentage van 5,8%. Met deze toevoeging biedt Cornet een smaakvolle optie voor bierliefhebbers die op zoek zijn naar een toegankelijker speciaalbier, zonder concessies te doen aan de kenmerkende rijke en houtgelagerde smaak.
Verder lezenHeb je ooit gewenst dat je van een verfrissend biertje kon genieten zonder je schuldig te voelen over je fitnessdoelen? Maak kennis met Beer With Benefits van XXL Nutrition, een innovatief alcoholarm IPA-biertje dat niet alleen je smaakpapillen verwent, maar ook je gezondheid ondersteunt.
Verder lezenDe bierstijl IPA was het onderwerp van gesprek bij een uitzending van Keuringsdienst van Waarde. Heb jij het ook gezien?
Verder lezen
"Lekker fris zurig bier, de speciale smaak komt van de lange rijping van het oude bier op eiken vaten De smaak is goed in balans en ook als je niet van zuur houd kun je dit bier best eens proeven omdat ik hem persoonlijk niet heel overheersend vind, gezien het aantal sterren lijkt hij op veel onderdelen heel vlak te scoren maar schijn bedriegt..."
Michael Wiersma