Stadsbrouwerij Eindhoven (76)
Grolsch heeft iets nieuws. Grolsch Cal, een caloriearm bier met 4,2% alcohol. Wij zetten deze Premium Lager op de proeftafel. Proef je mee?
Verder lezenSplit the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?
Verder lezenGenieten maar! Steek die barbecue maar aan! We bereiden een gemarineerde bavette en drinken er een dorstlessende Guinness bij.
Verder lezenvandeStreek bier gaat verhuizen van Nieuw Overvecht naar een groot bedrijfspand op Strijkviertel in Utrecht. Ronald en Sander nemen je mee.
Verder lezen
"Een barrel aged versie van een New England IPA. Een genummerde en zeer gelimiteerde versie (540 genummerde flessen) van de Orchestra of Angels speciaal gebrouwen voor Wijnhuis Eindhoven. 7 maanden gerijpt op een enkel 190 later Barbados Rum vat. Een NEIPA op vaten laten rijpen. Waarom? Gewoon omdat het kan. En als je het mij vraagt nog zeer geslaagd ook. Een mooie NEIPA waarin de bitters wat zijn afgenomen en de fruitigheid nog steeds overeind staat."
Ben Maas